„Radosne Serca”
W naszej szkole odbył się Kiermasz Deserów i Rękodzieła zorganizowany przez Stowarzyszenie „Radosne Serca”. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli tę inicjatywę. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu i otwartym sercom wydarzenie zakończyło się sukcesem, a zebrane środki zostaną przeznaczone na działalność Stowarzyszenia „Radosne Serca”. Dziękujemy za okazane wsparcie i pomoc!











